ANASAYFA
BİZDEN HABERLER
İSRA HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI ABDURRAHİM TAVLI

Körfez yatırımcısını marka projelerimizle ülkemize çekmek için bu fuarları fırsat olarak görüyoruz. Bunun pozitif etkilerini daha önce katıldığımız Katar fuarında görmüştük.

İsra Group olarak şimdi de Dubai Cityscape fuarındayız. Burada Körfezli yatırımcılara projelerimizin tanıtımı noktasında elde edecekleri avantajlarını anlatıyoruz. İstanbul’da yapacağımız lansman öncesi vitrin projemiz V Orman’a Körfez yatırımcısı büyük ilgi gösteriyor. Bu bölgeden Türkiye’deki gayrimenkullere ciddi anlamda bir talep geliyor. Bu noktada Türkiye’yi tercih etmeleri için birçok neden sıralayabiliriz. Bunun en önemli nedenlerinden biri kültürel değerlere yakınlığın yanı sıra Türkiye gayrimenkullerinin yüksek yatırım potansiyeli taşıyor olması. Bununla birlikte 250 bin dolarla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı elde etme hakkı da tanınıyor olması da çok önemli.

Fuar tarihinin çok daha öncesinden bölgedeki firmalardan görüşme talepleri gelmişti. Şimdi yatırım yapacak alıcılarla ülkemizdeki projenin avantajlarını, elde edecekleri artıları, cazibe ve fırsatları görüşüyoruz.

TÜM HABERLER
2020 İsra Holding. Tüm Hakları Saklıdır.
  • BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
  • KULLANIM KOŞULLARI
  • KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
  • ONLİNE KATALOG