ANASAYFA
KURUMSAL BAKIŞ
KURUMSAL BAKIŞ

İsra Holding olarak 2002 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz her alanda, iş anlayışımızın temelini oluşturan ilkelerimizle hareket ediyoruz. Ticaretin esaslarına uygun ve belirlenen kurallar çerçevesinde yaptığımız her işe kalite ve prestij katıyoruz.

Sadece kendi başarımıza odaklı değil, kazandıkça kazandıran, büyüdükçe geliştiren bir sinerjiyle müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza ticari ve manevi katkı sağlamayı hedefliyoruz. Kurumsal duruş, güven ve şeffaflık esaslı ilişkilerle girdiğimiz her sektörde en güvenilir şirketler arasındayız. Bugün Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biriysek, en büyük payı çalışma ilkelerimize borçluyuz.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda daima sürdürülebilir kaliteye odaklandık. Bugün, aynı misyonla Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biri olarak dünyanın dört bir yanına ulaşıyoruz. Küresel pazarda; gayrimenkulden, enerjiye, ticaretten, turizme ve daha bir çok farklı sektöre yönelik faaliyette bulunuyoruz.

İLKELERİMİZ

Birlikte başarmak

Bireysel yetenek ve bilgiler ile zenginleşen bir ekip ruhuna sahibiz. Birbirimize danışır, birlikte öğreniriz. Zorlukları birlikte aşar, farklılıklar ile zenginleşir ve başarıyı birlikte kucaklarız.

İnsan odaklılık

İnsanı her şeyden üstün tutar, ihtiyaçlarına önem verir ve en büyük önceliği veririz. Tüm çalışanlarımızın ve müşterilerimizin mutluluğu için “koşulsuz memnuniyet” prensibi ile çalışırız.

Değişimin gücüne inanç

Değişim ve yenilikler karşısındaki cesaretimizle yeni fikirleri araştırır, destekler ve uygularız. Farklı yetenek ve bilgiler ile şekillenen inovasyon gücümüz sayesinde pazardaki yeni fırsatları tespit eder; bu değişime hızla uyum sağlayarak hareket kabiliyetimizi artırırız.

Sonuç odaklılık

Hedeflerimiz bizim için sonuç değil başlangıçtır. Sonuca ulaştığımız nokta; beklentilerin üzerinde, bir öncekinden daha iyi ve yol göstericidir. Başarma azmi ile güçlenen çalışkanlığımız ve hiç yılmadan ilerlememizi sağlayan bitip tükenmez sabrımız ile hedeflediğimiz sonucu yüzde yüz aşarız.

Kaliteli üretim, kaliteli hizmet

Mükemmellik hedefi ile kalitemizin sürdürülebilirliği için çalışırız. Üretim ve hizmet aşamalarındaki kalite çıtasını sürekli yükselterek standartları biz belirleriz. koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlama prensibi ile çalışırız.

MİSYON & VİZYON

Vizyonumuz

Girişimcilik gücümüzü kurumsallıkla birleştirerek, sürekli gelişim anlayışıyla paydaşlarımıza memnuniyet ve değer katan çalışmalar yapan, güvenilirlik ve saygınlığı her şeyden üstün tutan lider bir kurum olmak.

Misyonumuz

Değerlerimiz ışığında, paydaşlarımızla kurduğumuz sağlam ve kalıcı ilişkilerimizin verdiği güçle, ülkemiz ve insanlık için faydalı ve sürdürülebilir projelere imza atarak, geleceğe birlikte yürüyoruz.

KALİTE BELGELERİMİZ

Toplam kalite anlayışını bir yaşam biçimi olarak kabul eden İsra Holding, şirkete kazandırılan ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ISO 14001 Çevre Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistem gereklerini yerine getirmektedir.

2020 İsra Holding. Tüm Hakları Saklıdır.
  • BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
  • KULLANIM KOŞULLARI
  • KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
  • ONLİNE KATALOG